top of page
blue.png

OFERTA DLA FIRM

Emocje to trzon wyjazdu.

Nie kończą się nam pomysły na oryginalne wyjazdy incentive tour.

Przynosimy świeżość i autentyczność! Warsztaty mieszania ziół wysokoprocentowych, degustacje słodkiej cytryny, wodne podróże do zakazanych jaskiń w Apulii, wieczorne biesiady w pięknych masseriach, kolacje w zamkach.

Zanurzymy Cię po uszy, nos i czubek głowy w kulturę i doświadczenia we Włoszech. Gotowy na podróż?

WYJAZD INCENTIVE 3.0 - NOWY WYMIAR PODRÓŻOWANIA

ORYGINALNY TEAM BUILDING DLA TWOJEJ FIRMY

Niektóre z doświadczeń mamy na wyłączność, a głębokie i wieloletnie relacje z lokalsami sprawiają, że każdy scenariusz dopracujemy w szczegółach.

LOKALNI LUDZIE I 
AUTENTYCZNE HISTORIE

Autentyczność, włoscy, lokalni ludzie

z krwi i kości i ich historie... Opowiemy o babci, która poznała duet Dolce&Gabbana, poznamy historię najdroższych butów

z Florencji lub opowiemy Wam

o tajemnicach zbierania trufli.

BRANDING

,,Opakujemy wycieczkę" brandingiem Twojej firmy od początku do końca. Zajmiemy się tworzeniem mejlingów zapraszających klientów na tę podróż (sneak-peak), stworzymy dedykowane książeczki doświadczeń, które już podbiły serca klientów!

PREMIUM: WYCIECZKA GRA

W Slow Italii tworzymy dla Was wspaniałe historie będące grami. Łączymy nasze doświadczenia, spotkania
z wyjątkowymi osobami, w jedną spójną opowieść, w której bohaterami jesteście Wy.

W naszej ofercie znajdują się wycieczki-gry teambuildingowe, których fabułę dostosujemy do Waszych wymagań. Do Was również należy wybór, jak bardzo chcecie zanurzyć się w świecie gry – czy wolicie skupić się na samym stawianiu czoła kolejnym wyzwaniom, czy może chcielibyście być częścią większego świata, poznać motywacje postaci i Waszych misji. Niezależnie od odpowiedzi z przyjemnością stworzymy dla Was coś wyjątkowego.

Dlaczego wycieczki-gry?
 

 • Jest to nietuzinkowy sposób na poznanie Włoch. 
  W naszych grach dbamy o zakosztowanie Italii, zanurzeniu się w jej pięknie i wyjątkowości. Spróbujecie szczególnej włoskiej kuchni, poznacie tutejszych mieszkańców i odwiedzicie zjawiskowe miejsca.

   

 • Gwarantuje przygodę rodem z literatury czy filmu. 
  Nasze wycieczki-gry tworzymy w taki sposób, aby przypominały historię literacką czy filmową. Podczas zanurzania się we włoskiej kulturze poznacie opowieść, w której będziecie uczestniczyć. Kolejno będziecie stawiali czoła różnym wyzwaniom powiązanym z tym wyjątkowym krajem.

   

 • Sprawi, że poznacie się bliżej. 
  Takie zwiedzanie rozwija współpracę w grupie, przełamuje lody między nowymi znajomymi czy pracownikami oraz wywołuje szereg emocji. 

W naszych grach dbamy o poczucie rozwoju, zdobywania pewnych umiejętności i osiągnięć podczas przygody, immersji wpływającej na realizm przedstawionej przez nas opowieści oraz społeczności wynikającej ze wspólnego radzenia sobie z wyzwaniami.


Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”.  Wy zbierzcie drużynę, a my zajmiemy się drogą.

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE? 

PIERWSZY KONTAKT

Podczas pierwszych rozmów chcemy Was lepiej poznać. Skupiamy się na Waszych oczekiwaniach. Cała gra bowiem zależy od tego, kim jesteście, jakie są Wasze wartości i zainteresowania. Chętnie dowiemy się, czy macie w głowie jakiś pomysł, który chcielibyście w grze zrealizować.

brush2.png

PRACA NAD GRĄ

Gdy się poznamy bliżej i będziemy mieli wstępny plan, co chcielibyście zobaczyć we Włoszech, to zaczynamy pracę nad grą. Wprowadzamy zadania, budujemy klimat, rozpisujemy historię. Staramy się w każdej grze stworzyć przestrzeń dla każdego z graczy, aby poczuł się istotną częścią drużyny.

presentation2.png

PREZENTACJA

Przedstawiamy Wam nasz koncept na grę, rozmawiamy na temat potencjalnych modyfikacji i rozwijamy wspólne pomysły. Gdy zaakceptujecie ostateczny plan na grę, nie pozostanie Wam nic innego, jak przyjechać w wybranym terminie i wziąć udział w kryminalnej zagadce, poszukiwaniach skarbu lub romantycznej historii miłosnej.

expedition2.png

START!

To jak, gramy?

bottom of page